O mně

Krásny dobrý den!


Jmenuji se Marta Macková a jsem kosmetička 😉
Narodila jsem se v osmdesátkách ve znamení lva. Troufám si říct, že jsem energická, veselá, vytrvalá, empatická, akorátní, přatelská…

Stát se kosmetičkou jsem se rozhodla již na základní škole. Od útlého dětství jsem sama používala řadu kosmetických produktů. Výběr studijního oboru kosmetička pro mne byla správná volba.

má dětská práce

Jako malá jsem se velmi ráda starala o své panenky a dělala jim „lepší“ make-up pomocí všeho, co doma bylo po ruce. Dostala jsem za to od rodičů pár dobře míněných rad na zadek 😀

Dnes po těch letech se to stalo mým povoláním a koníčkem 😀

Jelikož jsem od přírody zvídavý člověk, pokračovala jsem ve studiu dál.

I když se na první pohled může zdát, že jsem šla zcela jinou cestou než tou kosmetickou, pravda je opakem! Veškeré studium mi plně navazovalo, absolvovala jsme nějaké kosmetické kurzy a v jakémkoliv životním období jsem stále kamarádkám, známým, příbuzným kosmetiku, pedikuru, líčení nebo manikúru dělala.

V současné době jsem již hrdou maminkou dvou holčiček. Abych se jim mohla plně věnovat i po mateřské dovolené, rozhodla jsem se otevřít kosmetický salon Plameňák.
Jestli se ptáte proč právě Plameňak, vysvětlení je zcela jednoduché… miluji plameňáky. A jelikož se salon nachází na Kamenném Vrchu, slangově na Kameňáku „Kameňák – Plameňák“ tím pádem bylo o název postaráno.